ONLINE TERAPİ

ONLINE TERAPİ

ONLINE TERAPİ

Nerde olursanız olun olumsuz duygu, düşünce ve davranışlarınızda olumlu değişim imkanı sağlar.. 

Online Terapi nedir?

Online olduğunuz an hızlı ve kolayca danışmanlık alabilme imkânı sunar. İsteğinize göre bir ya da birden fazla profesyonel destek alabilirisiniz. Amaç hayatınızda size özel olumlu bir değişim ve gelişim yaratmaktır. 

Online çözüm için ; Skype üzerinden 50 dakikalık seans ile yardım alabilirsiniz. Öncelikle email ile bu talebinizi bize iletiyorsunuz. 24 saat içinde size koşullarla ilgili cevap verip uygun zaman için randevulaşıp seansımızı gerçekleştiriyoruz.

Üzüntü, öfke, korku, kaygı gibi duygular, travmatik durumlar, takıntılı düşünceler, performans geliştirme, ilişki ve iletişim sorunları, uyum güçlükleri gibi bir çok sorununuz için  zaman kaybetmeden konforlu çözüm sunuyoruz.

BİZE ULAŞIN

yolpsikoloji@gmail.com

Online Terapi özellikleri nelerdir?

Nerede olursanız olun, sıkıntı yaşadığınız an profesyonel destek alma şansı yaratır. Tatil, iş seyahati, evden çıkmanızı engelleyen hastalıklar, evde olmanızı gerektiren bebek/çocuk gibi durumlarda rahatlıkla bize ulaşabilirisiniz.

Danışmanlık süreci için ayırmak istediğiniz süre, zaman ve enerji tamamen sizin kontrolünüzdedir.

Özellikle yoğun dönemlerde kendimize ayırabileceğimiz zaman çok kısıtlıdır. Yolda geçireceğiniz zaman yerine kendi istediğiniz ve kendinizi rahat hissettiğiniz herhangi bir yerden bize ulaşabilirsiniz.


 

 

Web Tasarım - Zoom Medya